Aplikace Checklisty

• slouží pro odevzdávání dokumentů ke studijnímu pobytu (některá pole jsou pouze zaškrtávací a slouží pro označení splnění povinnosti - např. bankovní spojení a shoda LA s ToR)
  • aplikace je přístupná v UIS v Portálu studenta (poté, co si student nechá zadat pobyt do UIS na základě akceptačního dopisu)
  • povinné dokumenty (tj. dokumenty, které musí do aplikace nahrát všichni studenti) jsou tyto:
      • před odjezdem
        • Letter of acceptance (v aplikaci schvaluje referent studijních pobytů Erasmus+ na OMVI)
        • Learning agreement / Online Learning Agreement (schvaluje fakulta)
        • doklad o zaplacení pojištění „MENDELU“ (schvaluje OMVI)
        • výsledek vstupního testu OLS (viz níže; schvaluje OMVI)
    po návratu
      • Confirmation of Erasmus+ study period (schvaluje OMVI)
      • Transcript of Records (schvaluje fakulta)
      • výsledek závěrečného testu OLS (schvaluje OMVI)
      • potvrzení o vyplnení formuláře EU Survey (schvaluje OMVI)
  • ostatní dokumenty jsou vyžadovány pouze v případě prodloužení studijního pobytu, změn v LA apod.
  • student do aplikace nahrává kompletní dokumenty (tj. se všemi podpisy apod.)
  • dokumenty jsou po nahrání do Checklistu automaticky označeny jako neschválené, dokud nejsou zkontrolovány a schváleny příslušnou osobou
  • všechny dokumenty musí být v Checklistu schváleny příslušnou osobou (referent studijních pobytů Erasmus+ na OMVI nebo referent pro zahraniční záležitosti fakulty
  • student může s dokumentem pracovat, dokud není schválen