Pohotovostní číslo pro případné dotazy: +420 731 683 342 (Michaela Menšíková)

Kontakty:

Zaměstnanci :staff@mendelu.cz - Kamila Hercová

Vyjíždějící studenti: erasmus-outgoing@mendelu.cz - Tereza Formáčková

Přijíždějící studenti: erasmus-incoming@mendelu.cz - Petra Urubek

Důležité informace MVČR https://www.mvcr.cz/clanek/coronavirus-informace-mv.aspx

Aktualizovaná pravidla pro vstup (návrat) osob již pobývajících na území ČR platná od 18. 5. 2020.

Vláda dne 23. dubna schválila nové usnesení pro vstup občanů ČR a cizinců na území ČR.

Aktualizované informace pro účastníky programu Erasmus+.

Sdělení Ministerstva vnitra - podmínky a náležitosti vyžadované pro překročení státní hranice České republiky za účelem vstupu, platné od 31. března 2020 od 00:00 do 12. dubna 2020

Brněnské univerzity MENDELU a MUNI spojily své síly a společně pomáhají v koordinaci dobrovolníků v krizové době pandemie Koronaviru.

Vzhledem k nastalé, velmi dynamické situaci, kdy MZV doporučilo návrat našich občanů do ČR, pojišťovna upravila generální stanovisko.

Naše skvělé kolegyně se pustily do šití roušek a zásobují jimi zaměstnance a studenty MENDELU.

Pravidelné lety z vídeňského letiště Schwechat budou zcela zrušeny z důvodu koronavirové pandemie.

Na základě rozhodnutí vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu dochází s účinností od soboty 14. března 2020 0:00 k následujícím omezením cestování vztahující se k rizikovým oblastem.

Oficiální vyjádření Domu zahraničních služeb ve vztahu ke spravovaným mezinárodním programům.

Na základě informací Ministerstva zdravotnictví ČR, Státního zdravotního ústavu a Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje vydává rektorka MENDELU tato preventivní opatření v zabránění šíření nového koronaviru (2019 – NCOV):