Vzhledem k nemožnosti cestování způsobené pandemií COVID 19 se letošní Erasmus+ období 2019/2020 prodlužuje o rok do konce července 2021

Francouzské Ministerstvo zahraničních věcí a evropských záležitostí společně s tamním Ministerstvem pro vyšší vzdělávání, výzkum a inovace a Campus France zahájili program na podporu výzkumu mladých zahraničních postdoků na francouzských institucích. Program byl spuštěn v rámci iniciativy francouzského prezidenta Emmanuela Macrona – Make Our Planet Great Again.

Aktualizované informace pro účastníky programu Erasmus+.

Visegrad Fund aktuálně vypsal grantové výzvy pro mobility grantového schématu Visegradské čtyřky.

Educational and Scientific Laboratories of Economic Theory and Bioeconomy, Research Institute of Economics and Management, Department of Economic Theory of National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine invite you to take part in the 5th International Scientific Workshop  “Bioenergy Potential Development in Agriculture”, which will take place in Kyiv, National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine.

Akademická informační agentura vypisuje výběrového řízení na stipendijní pobyty pro studenty a akademické pracovníky.

We are glad to announce the 7th International Staff Training Week organised by the International Office at FH Salzburg/Salzburg University of Applied Sciences (SUAS).

Nabízena jsou 4 místa na studijní pobyty pro studenty DSP a 15 míst na studijní a výzkumné pobyty pro akademické pracovníky VŠ.

AKTION Česká republika - Rakousko, spolupráce ve vědě a vzdělávání, je program pro podporu bilaterální spolupráce v terciárním sektoru prostřednictvím stipendií a projektů spolupráce.