Vedení pracoviště

 

 Martina Lichovnikova

doc. Ing. Martina Lichovníková, Ph.D.

 

+420 545 133 229

BN01N1105 (A1.105)

martina.lichovnikova@mendelu.cz

Prorektorka pro internacionalizaci a vnější vztahy

 Lukas Kala

Mgr. Lukáš Kala, Ph.D.

 

+420 545 135 151

A01 N2063 (A2.63)

lukas.kala@mendelu.cz

int.office@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po předchozí domluvě telefonicky nebo e-mailem

Vedoucí oddělení

 

 

 

 

Zaměstnanci

 

 

Ing. Kateřina Brzokoupilová

 

+420 545 135 150

A01 N2059 (A2.59)

katerina.brzokoupilova@mendelu.cz

bilateral-outgoing@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po domluvě

 Studenti vyjíždějící do mimoevropských zemí (bilaterální dohody)
 Bohdana Cechova

Ing. Bohdana Čechová

 

+420 545 135 105, +420 545 135 150

A01 N2059 (A2.59), A01 N1012 (A1.12)

bohdana.cechova@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: út, st 9:00 – 12:00 

Koncept “Režim student” pro usnadnění vízové procedury vybraných studentů

 

CEEPUS

  Tereza Formáčková

 

+420 545 135 185

BA01N2081 (A2.81)

tereza.formackova@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po – čt 9:00 – 12:00

Erasmus+ studenti vyjíždějící na studijní pobyt a pracovní stáž
 

Mgr. Kamila Hercová

 

+420 545 135 115

BA01 N2080 (A2.80)

kamila.hercova@mendelu.cz

staff@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: út - čt 9:00 – 12:0

Zaměstnanecké mobility Erasmus+

 Michaela Mensikova

Ing. MSc. Michaela Menšíková, Ph.D.

 

+420 545 135 104

BA01N2081 (A2.81)

michaela.mensikova@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po – čt 9:00 – 12:00

Institucionální koordinátorka Erasmus+

 

 

 

Ing. Pavla Ondráková, Ph.D.

 

+420 545 135 104

BA01N2081 (A2.81)

pavla.ondrakova@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po domluvě

 

 

Ing. Michaela Schmidová

 

+420 545 135 030

BA01N2081 (A2.80)

michaela.schmidova@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po domluvě

 
 Pavla Soukopova

Ing. Pavla Soukopová

 

+420 545 135 113

A01 N2059 (A2.59)

pavla.soukopova@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po domluvě 

Administrátor KA5, zahraniční delegace, bilaterální smlouvy

 

Daniel Luke Spencer

 

 

BA01N2081 (A2.81)

daniel.spencer@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po domluvě

 

  

Bc. Liliana Podškubková 

 

+420 545 135 113 (A2.81)

+420 545 135 052 (A02)

Nouzový kontakt: +420 731 683 342

A02/A2.81

erasmus-incoming@mendelu.cz

liliana.podskubkova@mendelu.cz

Úřední hodiny (A02)

Po 13:00 - 15:30

St 13:00 - 15:30

Čt 9:00 – 12:00

Erasmus+ přijíždějící studenti

Ambasadorský klub

 

 

 

Mgr. Lenka Vivas

 

+420 545 135 184

BA01N2081 (A2.81)

lenka.vivas@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po – čt 9:00 – 12:00

 Kreditová mobilita Erasmus+