Získejte jedinečnou stáž a nastartujte svoji kariéru v agri-food sektoru!

5. 4. 2020 -

Ať už přemýšlíte o kariéře ve výzkumu, managementu, marketingu nebo chcete založit vlastní start-up, najdeme pro Vás tu správnou stáž v klíčových potravinářských firmách!

EIT Food nabízí placené stáže v délce 3-6 měsíců, a to v následujících dvou programech:

(i) FELLOWSHIPS pro studenty (min. Bc.) nebo absolventy magisterského studia (do dvou let po ukončení) (1 350 EUR/měsíc)

(ii) TALENTS pro doktorandy a mladé post-doktorandy (do dvou let po ukončení) (2 000 EUR/měsíc)

EIT Food sleduje aktuální situaci v Evropě a připravuje několik scénářů pro INTERNSHIPS, včetně webinářů a videokonferencí s mentory, odklad stáží na konec roku 2020 (a pravděpodobně začátek roku 2021) apod.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Do 13. dubna 2020 vyplňte krátkou online přihlášku (FELLOWSHIPSTALENTS) a nahrajte minutové video.

V průběhu května se dozvíte, jestli jste postoupili do druhého kola, které se bude konat podle aktuální situace buď na VŠCHT Praha nebo distanční formou (videokonference apod.). Jedná se o workshop, kde prověříme Vaše schopnosti prostřednictvím písemného testu a skupinové práce.

Více informací o tomto programu najdete zde a zde.

Podívejte se také na krátké video z předchozích ročníků a informační video o celém programu!

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte buď na Moniku Tomaniovou (monika.tomaniova@vscht.cz; tel.: 731 625 010), Mariku Kůrovou (marika.kurova@vscht.cz; tel.: 22044 3403) nebo organizátory stáží (Martyna Czerniakowska, mczerniakowska@wz.uw.edu.pl).