Vedení pracoviště

 

 Martina Lichovnikova

doc. Ing. Martina Lichovníková, Ph.D.

 

+420 545 133 229

BN01N1105 (A1.105)

martina.lichovnikova@mendelu.cz

Prorektorka pro internacionalizaci a vnější vztahy

 Lukas Kala

Mgr. Lukáš Kala, Ph.D.

 

+420 545 135 151

BA01N2063 (A2.63)

lukas.kala@mendelu.cz

int.office@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po předchozí domluvě telefonicky nebo e-mailem

Vedoucí oddělení

 

Institucionální koordinátor Erasmus+

 

 

Zaměstnanci

 

 Bohdana Cechova

Ing. Bohdana Čechová

 

+420 545 135 105, +420 545 135 150

BA01N2081 (A2.81), BA01N1012 (A1.12)

bohdana.cechova@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: út, čt 9:00 – 12:00,

pá 12:30 – 14:30

Koncept “Režim student” pro usnadnění vízové procedury vybraných studentů

 

CEEPUS

 Petra Zbrankova

Mgr. Petra Zbránková

 

+420 545 135 100

Nouzový kontakt: +420 731 683 342

A02

petra.zbrankova@mendelu.cz

incoming@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po – čt 9:00 – 12:00

Erasmus+ přijíždějící studenti

 

Studenti přijíždějící z mimoevropských zemí (bilaterální dohody)

 Michaela Mensikova

Ing. MSc. Michaela Menšíková, Ph.D.

 

+420 545 135 104

BA01N2081 (A2.81)

michaela.mensikova@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po – čt 9:00 – 12:00

Kreditová mobilita Erasmus+

 

 Kamila Hercova

Mgr. Kamila Hercová

 

+420 545 135 115

BA01N2080 (A2.80)

kamila.hercova@mendelu.cz

staff@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po – čt 9:00 – 12:00

Zaměstnanecké mobility Erasmus+ a IP

 

 Sona Vasickova

Ing. Soňa Vašíčková

 

+420 545 135 030

BA01N2080 (A2.80)

sona.vasickova@mendelu.cz

outgoing@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po – čt 9:00 – 12:00

Erasmus+ studijní pobyty pro vyjíždějící studenty

 

Studijní pobyty pro vyjíždějící studenty v rámci bilaterálních dohod

 

 Zuzana Palackova

Mgr. Zuzana Palacková

 

+420 545 135 150

BA01N2080 (A2.80)

zuzana.palackova@mendelu.cz

 

Úřední hodiny: po – čt 9:00 – 12:00

Erasmus+ praktické stáže pro vyjíždějící studenty a čerstvé absolventy

 

Praktické stáže pro pro vyjíždějící studenty v rámci bilaterálních dohod

 

 Pavla Soukopova

Ing. Pavla Soukopová

 

+420 545 135 113

BA01N2080 (A2.80)

pavla.soukopova@mendelu.cz

 

 

Administrátor KA5, zahraniční delegace, bilaterální smlouvy