Přijíždějící studenti

Vysoká úroveň vzdělání v krásném a bezpečném místě v srdci Evropy – to nabízí univerzita J.G. Mendela. Studium na naší univerzitě bude nezapomenutelným zážitkem.

Mendelova univerzita v Brně  již téměř sto let přitahuje studenty ze všech kontinentů. Studenti si vybírají z programů vyučovaných v češtině i angličtině, jejichž výuka probíhá nejen v přednáškových sálech, ale i na mnoha unikátních univerzitních pracovištích. Chcete si uvařit pivo, zasadit vlastní strom nebo vyrobit kus nábytku? I to během svého studia můžete.

AkceAkce

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout vybrané fotografie univerzity a studentského života výměnných studentů a v sekci Užitečné informace najdete tipy, jak se dostat do Brna, průvodce Brnem a mnohem více.