Vyjíždějící studenti

AkceAkce

Mendelova univerzita v Brně nabízí svým studentům široké spektrum možností studia v zahraničí. Nejčastěji využívanou a nejoblíbenější volbou je program Erasmus +.

Harmonogram aktivit (zahájení a ukončení výběrových řízení v programu Erasmus+ a bilaterální dohody) pro akademický rok 2018/2019 a 2019/2020 lze najít zde.

Zájemci o letní školy, jazykové a odborné kurzy najdou stipendijní podmínky zde.  Aktuální nabídky LŠ, konferencí a workshopů lze sledovat v našich aktualitách nebo na FB stránce OMVI. Doktorandům nabízíme také možnost konferečního stipendia. V případě zájmu o pravidelné informace o stipendijních nabídkách je možnost se v UIS (Osobní managment) přihlásit k odběru novinek Zahraniční stáže a studium.

Pokud máte nějaké připomínky či návrhy na zlepšení našich služeb, budeme rádi, když nám je sdělíte skrze tento formulář.

Povinné pojištění pro vyjíždějící studenty a zaměstnance

Všichni studenti a zaměstnanci vyjíždějící do zahraničí musí být pojištěni spolehlivým cestovním pojištěním dle rámcové smlouvy pro dané období. Více informací naleznete pod jednotlivými odkazy níže.